Witajcie,
Kto ma ochotę wybrać się na wycieczkę do Polski?

Jadę niedługo na weekend do Gdańska. Termin do ustalenia. Przejazd: http://www.twoj-bus.com/busy-do-holandii Ceny do uzgodnienia w zależności od ilości osób

Zostawcie do siebie kontakt, odezwę się

Busy są komfortowe: klimatyzacja, wi-fi, regulowane siedzenia.